Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 31

18200.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Az emberi mozgás automatikája. Szerk.: Lissák Kálmán és Nemessúri Mihály. (DEDIKÁLT). Bp., 1972, Testnevelési Tudományos Tanács. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 300 példányban. A könyv egyik szerkesztője, Nemessúri Mihály által DEDIKÁLT példány.
18201.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Nyáry Gyula: A Pécsi Vasutas Sportkör krónikája. 1919-1994. Pécs, 1994, k.n. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18202.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
18203.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1960-1961 Magyar Sakkélet folyóirat két teljes évfolyama (10-11. évf., 1-12. sz.) egybekötve, félvászon-kötésben
18204.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Dr. Mező Ferenc Az olympiai játékok története. Gróf Klebelsberg Kuno vallás és közoktatási m. kir. miniszter előszavával. Országos Testnevelési Tanács Könyvtára XL. Bp., 1929., Országos Testnevelési Tanács, 301 p. + 2 térkép (kihajtható.) Első kiadás. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói, kopott papírkötésben, DEDIKÁLT példány. Első néhány lapon kis foltok
18205.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Kozák Péter: Ki kicsoda a magyar sportéletben? I-III. köt. [Komplett]. A századvég magyarsága 3. Szekszárd, 1994-1995, Babits Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé koszos borítóval, egyébként jó állapotban.
18206.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
1929. évi sport évkönyv. Bp., Nemzeti Sport 263p. Kiadói, enyhén sérült papírborítóval
18207.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Dunai Ede: Idegen földbe temetve. Bp., 2021, Aposztróf. Kiadói papírkötés. A szerző, Dunai Ede (1949- ) olimpiai ezüstérmes labdarúgó által DEDIKÁLT példány.
18208.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Adámy István: Kyokushin karate. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
18209.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Kárpáti György - Peterdi Pál: Cini és a többiek. Bp., 1985, Sport. Kiadói papírkötés, a borítón kopással, kis foltokkal. A könyv egyik szerzője, Kárpáti György (1935-2020) olimpiai bajnok vízilabdázó, edző által DEDIKÁLT példány.
18210.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szabó László: Nagymesterverseny. Maróczy Géza emlékére. Bp., 1963, Sport. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként foltos lapszélekkel. Megjelent 3100 példányban.
18211.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft