Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 7

Vegyes minikönyv tétel, 19 db: Végh Oszkár: Forradalmár nemzedékek; Marx - Engels: A Kommunista Párt kiáltványa; A Magyar Népköztársaság alkotmánya; Votum Petőfianum; stb. (A könyvek teljes listája a tételben). Vegyes állapotban.
19078.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tales of the Big Bad Red Polar Bear. (Anticommunist Jokes from Hungary). Bp.-Békéscsaba, 2015, Cellmed Invest Bt. - HM&BBSI. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (196./500) példány. / In English language. Numbered (196./500).
19079.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
5 db minikönyv: Kőrösi Csoma Sándor életcélja és munkássága; Bartók: Quartetto I op. 7; Béke a Bibliában; A Nyomda-, a Papíripar, a Sajtó és a Könyvkiadás Dolgozóinak Szakszervezete történeti kronológiája; ,,Méhes Lajos elvtárs a Budapesti Pártbizottság első titkárává történető megválasztása, Herczeg Károly elvtárs a Vasas Szakszervezet főtitkárává történő megválasztása alkalmából baráti körben szervezett összejövetelre szeretettel meghívják (...) (Számozott, 10./31). Változó állapotban.
19080.

5 db minikönyv: Kőrösi Csoma Sándor életcélja és munkássága; Bartók: Quartetto I op. 7; Béke a Bibliában; A Nyomda-, a Papíripar, a Sajtó és a Könyvkiadás Dolgozóinak Szakszervezete történeti kronológiája; ,,Méhes Lajos elvtárs a Budapesti Pártbizottság első titkárává történető megválasztása, Herczeg Károly elvtárs a Vasas Szakszervezet főtitkárává történő megválasztása alkalmából baráti körben szervezett összejövetelre szeretettel meghívják (...)" (Számozott, 10./31). Változó állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bajai Ferenc: Az állami biztosító alapításának 35. évfordulójára. Miskolc, 1984. Minikönyv, számozott példány, könyvárusi forgalomba nem került. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. + Kovács Mihály (szerk.): Biztosítás, biztonság. Miskolc, 1985. Minikönyv, készült 700 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
19081.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
József Attila: Szépség koldusa. Szeged, 1922, Koroknay. REPRINT! Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19082.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Pest-budai rézmetszők a 19. században. Bp., 1980, Zrínyi. Minikönyv, számozott példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, kopott
19083.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kosztolányi Dezső: A szegény kisgyermek panaszai. Bp., 1984, Magyar Helikon. Kondor Lajos illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói műanyag védőborítóban.
19084.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft