Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 39

A magyar katona. Vitézségünk ezer éve I-II. Szerk. Pilch Jeno. 435 képpel, vázlattal és 10 melléklettel. Nagybányai Vitéz Horthy Miklós Magyarország kormányzója, Vitéz József kir. herceg tábornagy, Jákfai Vitéz Gömbös Gyula m. kir. miniszterelnök és honvédelmi miniszter bevezeto soraival. Bp., 1933, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, egy minimális sérüléssel a kötésben, de jó példány
18400.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Magyar műszaki parancsnokságok, csapatok és alakulatok a világháborúban. Szerk.: Jacobi Ágost. Bp., 1938, Közlekedési Nyomda Kft., (8)+814 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, a borítón némi kopással, helyenként minimálisan foltos lapokkal.
18401.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Robert Kershaw: Háború virágfüzérek nélkül. A Barbarossa-hadművelet, 1941-42. (Debrecen, 2002), Gold Book. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18402.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Tálosi Zoltán: Háborús évek. 1941-1945. Légiesemények és harcok Tolna megyében. Szekszárd, 2002, szerzői kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18403.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
14
Dr. Tóth László: A Magyar Királyi Honvédség egyenruhái. 1926-1945. H.n., 2007, Huniform. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18404.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10
18405.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Katonadalok. Bp., é.n. Mátyás könyvkiadó 32p. Modern papírborítóval
18406.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Clair Vilmos: Magyar párbajok. Attila hun király idejétől 1923. év végéig I-II. kötet. I. köt.: 434-1866, II. köt.: 1867-1923. Bp., 1930, Singer és Wolfner,239 p., 244 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18407.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Pilch Jenő (szerk.): A hírszerzés és kémkedés története I-II-III. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval
18408.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Gordon Williamson: A hűség a becsületem. Egykori SS-katonák visszaemlékezései. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen, 1998, Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18409.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Cyrus A. Lee: Soldat Vol. XI C. World War II German Reenactor Guide and Combat Uniform & Equipment Reproductions. Missoula, 2001, Pictorial Histories Publishing Co. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18410.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Számvéber Norbert: Az alföldi páncéloscsata. Harcok a Tiszántúlon, 1944. október. Bp., 2007, Puedlo. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18411.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft