Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 27

Szilassy Alfonz: A sütő- és cukrász-ipari technologia kézikönyve. V-VI. rész. V. rész.: Cukrász technológia. VI. rész.: Üzletvezetés a cukrásziparban.Bp.,1941, Szendrői Rezső-ny., 4+385+3+66 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, restaurált lapokkal, bejegyzésekkel, javított kötéssel, a kötéstábla belsején a lapok és a szennyalapok pótoltak. Profeld Vilmos csáktornyai cukrász mester névbélyegzéseivel.
18850.

Szilassy Alfonz: A sütő- és cukrász-ipari technologia kézikönyve. V-VI. rész. V. rész.: Cukrász technológia. VI. rész.: Üzletvezetés a cukrásziparban.Bp.,1941, Szendrői Rezső-ny., 4+385+3+66 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, restaurált lapokkal, bejegyzésekkel, javított kötéssel, a kötéstábla belsején a lapok és a szennyalapok pótoltak. "Profeld Vilmos csáktornyai cukrász mester névbélyegzéseivel."

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Dr. Sós József: Magyar néptáplálkozástan. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat könyvtára CLXXXVII. köt. Bp., 1942, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat (Stephaneum-ny.), 280 p. Szövegközi fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, sérült fűzéssel, a könyv elején több kijáró lappal.
18851.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Mansfeldné Gráner Mária: Szakácskönyv egyszerű háztartás számára. Bp., 2011, Gabbiano Print Kft. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
18852.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
18853.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
keöpeczi Deák József: Tojásgazdálkodás. Bp., é.n., szerzői kiadás (Hunnia-ny.), 30+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
18854.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Báldy Bálint: Baromfitenyésztés. Gödöllő, 1942, szerzői kiadás (Kalántai-ny.), 48 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos állapotban.
18855.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Bernátsky Jenő: Szőlőmívelés. Gazdasági Tanácsadó 2. sz. Bp., 1920, Athenaeum, 174+2 p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.
18856.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Háztartási és gazdasági ismétlő leányiskolák könyve. I. rész. Szerk.: özv. Végess Sándorné és Scossa Dezső. Bp., 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), (2)+205+(5) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos, kopott borítóval, egy-két kijáró lappal.
18857.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
21
Várnagy Miklósné: A méz felhasználása a háztartásban. Bp., [1940], szerzői kiadás (Pátria-ny.), 48 p. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón sérüléssel, foltokkal, néhány kissé foltos lappal.
18858.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
9
Horváth Ilona: Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv. Bp., 1955, MNDSZ. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
18859.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Horváth Ilona: Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv. Bp.,1955, MNDSZ. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés. Kopott
18860.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Tökreceptek az Őrségből és a Muravidékről. Szombathely, 2004, Régiófókusz Kht. 72+4 p. Magyar és szlovén nyelven. Kiadói papírkötés.
18861.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft