Könyvek: Jog

Tételek száma: 10

Kazaly Imre: A katholikus egyházjogtan kézi könyve, különös tekintettel Magyarország jogi viszonyaira. I-. kötet Negyedik kiadás. Vácz, 1888. Mayer Sándor. 368p. Kiadói, sérült papírborítóval, felvágatlan
18231.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dicey A.V.: Bevezetés az angol alkotmányjogba. Bp., 1902, MTA. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
18232.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Az 1865-dik évi deczember 10-dikére hirdetett Országgyülés képviselőházának jegyzőkönyve. IV. kötet. Hiteles kiadás. Pest, 1868, Emich Gusztáv-ny., (4)+423 p. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, a borítón és az első néhány lap sarkán kisebb sérülésekkel, kissé dohos lapokkal.
18233.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1876-ik évi Országgyűlési Törvényczikkek, Budapest, kiadja Ráth Mór. Bp., 1876 Korabeli félbőr kötésben
18234.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Az 1868-dik évi országos törvénytár. Buda, 1868, M. Kir. Igazságügyministerium (M. Kir. Tudom. Egyetem-ny.), (10)+343 p. Benne a Magyarország és Erdély egyesítésének szabályozásáról szóló 1868. évi XLIII. törvénycikkel, illetve egyéb jelentős intézkedésekkel. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval.
18235.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
A magyar polgári perrendtartás törvényjavaslatainak indoklása. Közzéteszi a Magyar Királyi Igazságügyminiszter. Bp., 1902, Grill Károly (Pesti Könyvnyomda Rt.), 485 p. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón némi kopással, foltokkal, néhány kissé foltos lappal, egyébként jó állapotban.
18236.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14
Szent István törvényei. Szent István törvényeinek XII. századi kézirata az Admonti Kódexben. A kísérőtanulmányt Györggy György, a bevezetést, a magyar fordítást és a jegyzeteket Bartoniek Emma készítette. Bp., 1988, Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói műbőr kötésben, nylon védőborítóban.
18237.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
18238.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Dr. Kolosvári Sádnor - Dr. Óvári Kelemen: A magyar törvényhatóságok jogszabályainak gyűjteménye. V. köt. második fele. A dunántúli törvényhatóságok jogszabályai. Magyar jogtörténeti emlékek. Bp., 1904, Magyar Tudományos Akadémia (Athenaeum-ny.), LVIII+(6)+585 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
18239.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. VI: Rész. Bűnvádi eljárás. Bp.,1906, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, kis kopással, aranyozott lapszélekkel
18240.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft