Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 15

Weiberherrschaft die Geschichte der körperlichen und der seelischen Erlebnisse des Julian Robinson nachmaligem Viscount Lady Wood. Leipzig, 1909, Privatdruck. 473. számozott példány. Kiadói szecessziós egészbőr kötés, kopottas állapotban.
19063.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
19064.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Defoe, Daniel: Der erste und ällteste Robinson. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, kötéstáblán foltok, egyébként jó állapotban.
19065.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Der Untergang des Abendlandes von Oswald Spengler I-II. München, 1920, C.H. Becksche Verlagsbuchhandlung. Kiadói félvászon kötés, szakadt gerinc, viseltes állapotban.
19066.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Carroll, Lewis: Alices adventures in Wonderland. London, 1932, Macmillan and Co. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap hiányzik, sérült lapok, viseltes állapotban.
19067.

Carroll, Lewis: Alice's adventures in Wonderland. London, 1932, Macmillan and Co. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap hiányzik, sérült lapok, viseltes állapotban.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Demokritos oder hinterlassene Papiere eines lachenden Philosophen. Stuttgart, 1868, Riegersche Verlagsbuchhandlung. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19068.

Demokritos oder hinterlassene Papiere eines lachenden Philosophen. Stuttgart, 1868, Rieger'sche Verlagsbuchhandlung. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, kopottas állapotban.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Thérése Philosophe. Erotische Kupferstiche aus fünf berühmten Büchern. Nachwort von Jacqus Duprilot. Dortmund, 1982, Harenberg. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19069.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
19070.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
v. der Leyen, Friedrich: Die schönsten Mächen der Weltliteratur, die unsere Jugend kennen sollte. Berlin,1924, Verlag von Rich. Bong. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19071.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Damen Conversations Lexikon, 6 füzet: 1. Band 2. Heft, 1. Band 4. Heft, 2. Band 1. Heft, 3. Band 3&4. Heft, 4. Band 1&2. Heft, 5. Band 1&2. Heft. Leipzig, é.n. (cca 1840-1890), Fr. Volckmar. Német nyelven. Kiadói papírkötés, változó, többnyire sérült, foltos állapotban, részben felvágatlan.
19072.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Der See im Glase. Was muß ich wissen [...]. Leipzig, 1914, Verlag von Karl L. Scholl. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
19073.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
19074.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft