Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 355

18439.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
18440.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Kristina Krüger: Szerzetesrendek, kolostorok - A keresztény művészet és kultúra 2000 éve. Bp-., 2008. Vince Kiadó, . Kiadói kartonált papír-kötés, papír védőborítóban.
18441.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Újratervezés. RE-planning. Válogatás az Antal - Lusztig -gyűjteményből. A selection from the Antal-Lusztig Collection. Kiállítási katalógus. Szerk. és a bevezető tanulmányt írta Nagy T. Katalin. Debrecen, 2016, Déri Múzeum - MODEM. Gazdag képanyaggal, Aba-Novák Vilmos, Bálint Endre, Berény Róbert, Bukta Imre, Czigány Dezső, Czóbel Béla, Derkovits Gyula, Farkas István, feLugossy László, Fehér László, Ferenczy Károly, Glatz Oszkár, Gulácsy Lajos, Hantai Simon, Iványi Grünwald Béla, Kernstok Károly, Keserü Ilona, Kondor Béla, Lakner László, Márffy Ödön, Mattis Teutsch László, Maurer Dóra, Moholy-Nagy László, Nádler István, Ország Lili, Reigl Judit, Rippl-Rónai József,  Swierkiewicz Róbert, Szőnyi István, Vaszary János és mások műveivel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
18442.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1930-1943 Hatalmas, vegyes fotós árjegyzék, 36 db, közte  Hatschek és Farkas (HAFA, cca 1938-1941) 9 db, Zeiss - Zeiss Ikon prospektusok és árjegyzékek, 9 db, 3 db Perutz árjegyzék, 2 db Rolleiflex - Rolleicord, 2 db Agfa amatőr árjegyzék (1930,1939), 1937 Ilford Selo Foto árjegyzék, Zeiss Proki Auszugsliste, 3 db Voigtländer, 1943 Wanus Károly 1943. tavasz-nyár értesítő, Hauff,Chmura Hiradó 1 db, 1 db G. Rüdenberg Jun., 1 db Kodak árjegyzék, 1 db Welta. Változó állapotban, közte 2 sérült, hiányos borítóval.
18443.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1913 Die Gartenanlagen Österreich-Ungarns in Wort und Bild. Heft 5. Hrsg. von der Dendrologischen Gesellschaft zur Förderung der Gehölzkunde und Gartenkunst in Österreich-Ungarn. Wien, 1913, F. Tempsky, 1-14; 21-40, 43-64 p.+ 3 t. + 3 (kihajtható mellékletek) t. A kötet öt híres magyar főúri kastélyt és parkjukat mutatja be: Kismarton, Eszterháza, Nagycenk, az Erdődyek vépi, illetve a Festetichek bogáthi kastélyát. Kiadói papírkötés, restaurált példány, a lapszéleken kis szakadásokkal, hiányos: csak 3 tábla és 3 melléklet, de több lap is hiányzik: 4 lap hiánnyal! Rendkívül ritka! Aukción eddig csak egyszer szerepelt.
18444.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Hegyi Lóránd: Nádler István. Szerk.: Bárd Johanna, Nádler István. Az életrajzot összeállította: Rum Attila. Bp., 2001, Műcsarnok. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal, közte a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18445.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Hans Liska Skizzenbuch. 1942 (Első kiadás.) Kiadói papírkötés, a borító gerince hiányos.
18446.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
18447.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
18448.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
18449.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
18450.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft