Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 248

19113.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
[SZENICZEI PÁL]: Eine Stimme aus Ungarn. Egy hang Magyarországról. Hamburg, 1832. A szerző Rousseau és a liberalizmus eszméiért rajongott, könyvében megjósolta az 1849-es orosz inváziót. Félbőr kötés, viseltes állapotban.
19114.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Schiller, [Friedrich]: Das Lied von der Glocke. Mit Illustrationen von C. Jäger und A. Müller. München, é.n. (cca 1880), Friedr. Bruckmanns Verlag, 3 sztl. lev.+ 22 p. + 12 (egészoldalas fénynyomatok) t. Német nyelven. Kiadói gazdagon aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
19115.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Cook, Robin: Méreg. DEDIKÁLT! 1998, IPC Könyvek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19116.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
19117.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Nemeskürty István: Bornemisza Péter az ember és az író. Irodalomtörténeti Könyvtár 4. (DEDIKÁLT). Bp., 1959, MTA Irodalomtörténeti Intézete, 558+(1) p. + 1 kihajtható térkép. Kiadói egészvászon-kötés, néhány kisebb lapszéli ázásnyommal, egyébként jó állapotban. Megjelent 1000 példányban. A szerző, Nemeskürty István (1925-2015) Széchenyi-, József Attila-, Balázs Béla-díjas és Kossuth-nagydíjas író, irodalom- és filmtörténész által DEDIKÁLT példány.
19118.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Toroczkai-Wigand Ede: Hajdanába régös-régön... Bp., 1917, Táltos. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19119.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11
Papp Tibor: Óraköltemények. A szerző, Papp Tibor (1936- 2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, tipográfus, szerkesztő, a Magyar Műhely tagja által Haraszty István Édeskének (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész és feleségének DEDIKÁLT példány. Bp.,2010, Magyar Műhely, 56 p. Kiadói papírkötés.
19120.

Papp Tibor: Óraköltemények. A szerző, Papp Tibor (1936- 2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, tipográfus, szerkesztő, a Magyar Műhely tagja által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész és feleségének DEDIKÁLT példány. Bp.,2010, Magyar Műhely, 56 p. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
XIX. sz: Kínai boszorkánysággal foglalkozó 3 darabos könyv szett. Képekkel illusztrált. Rizspapíron. Foltos, dohos.
19121.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19122.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
19123.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
19124.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft