Fényképezőgépek, kamerák, kellékek

Tételek száma: 45

Retró amerikai filmstúdió lámpa, jelzett: Colortran Industries, Burbank, California. Korának megfelelő állapotban, nem kipróbált, 23x17x6 cm / Vintage American film studio light, untested
12447.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Pentacon Electra Automatik fényképezőgép, Domiplan 2,8/45 objektívvel, vakuval (égő nélkül), eredeti tokjában
12448.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Polaroid Colorpack 88 instant fényképezőgép, korának megfelelő állapotban, nem kipróbált / Polaroid Colorpack 88 instant camera, untested
12449.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Magyar gyártmányú fotó-nagyítógép, jelzett: EGSZ KTSZ, 1950 körül, bakelit házzal, nem kipróbált, m: 45 cm
12450.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
12451.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Analóg fényképezőgép. ,,Skolvnik(??) tipusú,normál fix fókuszú, vintage szovjet analóg fényképezőgép, vadonatúj-eredeti bőr nyakszijjal, kopásokkal, felhúzható ,jó állapotban,.NEM Kipróbált!
12452.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Analog FED 5B Szovjet fényképezőgép VÁZ,objektív nélkül,nem kipróbált (alkatrésznek?)
12453.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Analog Kodak Advantix rendszerű C650Vintage analog fényképezőgép, nem kipróbált,,elem és film nélkül.
12454.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Analog Kodak Advantix rendszerű F600Vintage analog fényképezőgép, nem kipróbált,,elem és film nélkül
12455.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft