Órák

Tételek száma: 180

Jager fali óra, elektromos, működik, elemmel, pontos, 22x22 cm
12569.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
12570.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
cca 1860-1910 naptáras kandallóóra, házmesteróra, kis sérüléssel és hiánnyal. Hibátlan, frissen szervizelt szerkezettel, kulccsal, 46x28x15 cm
12571.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
12572.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
12573.

Kikiáltási ár:
700 000 Ft
1 891,89
2 058,82
12574.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
12575.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Universal Geneve 18K rosé gold automata karóra. Hibátlan számlap, jelzett, működő, jó állapotban, pótolt koronával, leírással, bőr szíjjal d: 34 mm
12576.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
882,35
Rolex Oyster Perpetual automata karóra, igényes gyűjtői replika, dobozzal, leírással, kártyával, certifikáttal, díszdobozban, Rolex papírtáskában, számlap d: 42 mm. Működő, hibátlan állapotban.
12577.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59
Kandallóóra, XIX. sz., Friedrich Pollák in Gesztely, magyar órásmester, pótolt Junghans szerkezet kulcs nélkül, alabástrom szélső oszlopokkal, réz veretekkel és figurákkal díszítve, sérülésekkel, kopással, javítással, összességében szép állapotban, tisztítandó, de szintén jó állapotú szerkezettel. 67x40x16 cm
12578.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
12579.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Aris női platina mechanikus óra 40 db gyémánttal, tok: 2,5×1,3 cm, sérült, 10,48 g
12580.

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 081,08
1 176,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft