Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 149

33217.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ausztria 1838. V. Ferdinánd megkoronázása bronz koronázási emlékérem. Szign.: L. Manfredini F. (52mm) T:XF ph, karc Austria 1838. Coronation of Ferdinand V bronze commemorative coronation medallion. Sign.: L. Manfredini F. (52mm) C:XF edge error, scratch
33218.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
33219.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
33220.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Ausztria 1888. Ferenc József uralkodásának 40. évfordulójára kétoldalas bronz lemez-emlékérem két darabban T:XF Austria 1888. For the 40th anniversary of Franz Josephs reign double-sided bronze plate-medallion in two pieces C:XF
33221.

Ausztria 1888. "Ferenc József uralkodásának 40. évfordulójára" kétoldalas bronz lemez-emlékérem két darabban T:XF Austria 1888. "For the 40th anniversary of Franz Joseph's reign" double-sided bronze plate-medallion in two pieces C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11
Ausztria 1892. Ferenc József Ausztria császára / A nemzetközi zenei és színházi kiállítás emlékére Cu emlékmedál füllel (20mm) T:AU patina, a fül sérült Austria 1892. Franz Josef Emperor of Austria / To commemorate the International Exhibition for Music and Theater (Zur Erinnerung an Die Internationale Ausstellung für Musik und Theater) Cu commemorative medallion with ear (20mm) C:AU patina, damaged ear
33222.

Ausztria 1892. "Ferenc József Ausztria császára / A nemzetközi zenei és színházi kiállítás emlékére" Cu emlékmedál füllel (20mm) T:AU patina, a fül sérült Austria 1892. "Franz Josef Emperor of Austria / To commemorate the International Exhibition for Music and Theater (Zur Erinnerung an Die Internationale Ausstellung für Musik und Theater)" Cu commemorative medallion with ear (20mm) C:AU patina, damaged ear

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
33223.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Ausztria 1912. Ernst Ludwig születésének 70. évfordulójára kétoldalas bronz emlékérem. Ernst Ludwig a Bécsi Egyetemen végzett, 1863-ban gyógyszerész lett. 1869-ben a Bécsi Egyetem kémiaprofesszorává nevezték ki. Élelmiszer- és ásványkémiai, valamint igazságügyi orvostani munkáiról ismert. (55mm) T:AU Austria 1912. For the 70th anniversary of the birth of Ernst Ludwig double-sided bronze commemorative medal. Ernst Ludwig graduated from the University of Vienna and became a pharmacist in 1863. In 1869, he was appointed professor of chemistry at the University of Vienna. He is known for his work in food and mineral chemistry, as well as forensic medicine. (55mm) C:AU
33224.

Ausztria 1912. "Ernst Ludwig születésének 70. évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem. Ernst Ludwig a Bécsi Egyetemen végzett, 1863-ban gyógyszerész lett. 1869-ben a Bécsi Egyetem kémiaprofesszorává nevezték ki. Élelmiszer- és ásványkémiai, valamint igazságügyi orvostani munkáiról ismert. (55mm) T:AU Austria 1912. "For the 70th anniversary of the birth of Ernst Ludwig" double-sided bronze commemorative medal. Ernst Ludwig graduated from the University of Vienna and became a pharmacist in 1863. In 1869, he was appointed professor of chemistry at the University of Vienna. He is known for his work in food and mineral chemistry, as well as forensic medicine. (55mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Ausztria ~1915. Paul von Hindenburg bronz emlékplakett. Szign.: Franz Stiasny (65x48mm) T:AU Austria ~1915. Paul von Hindenburg bronze commemorative plaque. Sign.:Franz Stiasny (65x48mm) C:AU
33225.

Ausztria ~1915. "Paul von Hindenburg" bronz emlékplakett. Szign.: Franz Stiasny (65x48mm) T:AU Austria ~1915. "Paul von Hindenburg" bronze commemorative plaque. Sign.:Franz Stiasny (65x48mm) C:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
33226.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ausztria 1978. 100 éves a Linzi Takarékpénztár kétoldalas, aranyozott fém emlékzseton (22mm) T:AU Austria 1978. 100 Jahre - Linzer Sparkasse two-sided, gilt metal token (22mm) C:AU
33227.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ausztria 1978. 100 éves a Linzi Takarékpénztár kétoldalas, bronz emlékzseton (22mm) T:AU patina Austria 1978. 100 Jahre - Linzer Sparkasse two-sided, bronze token (22mm) C:AU patina
33228.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft