Fegyverek, kések

Tételek száma: 16

cca 1860 Lefaucheux-rendszerű, hátultöltős, hatlövetű forgótáras pisztoly / revolver. Jelzett, gyártói jelzéssel (Liége, Belgium) és sorszámmal. Szép, megkímélt állapotban, h: 23 cm / Antique Lefaucheux-style revolver, made in Liége, Belgium, marked, in good condition
15206.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
cca 1900 Dísztőr, jelzés nélkül, korának megfelelő szép állapotban, h: 45 cm
15207.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Replika pisztoly, antikolt, h: 22 cm
15208.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Szovjet IZS-38 légpuska, jelzett, jó állapotban, h: 104 cm + hozzá 7 doboz lövedék és papír céltáblák
15209.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
15
Slavia légpuska, kissé korrodált a cső
15210.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
TEX mod.3 légpisztoly, cal 177. Eredeti dobozában, tisztítóval, leírással, hozzá két doboznyi tölténnyel, szép állapotban.
15211.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Machate, h: 57 cm
15212.

Machate, h: 57 cm

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Antik kovás pisztoly replika, jó állapotban, h: 36 cm
15213.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Kershaw cserélhető pengéjű vadászkés 3 pengével (fűrésszel) eredeti dobozban. Tokkal
15214.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
J. Marttiini kés, tokban, kopott, jelzett, h: 26 cm
15215.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
3 darabos minőségi kés tétel: Solingen késélező, Tóth János 1993 kés, Tramontina kés, jelzéssel, szép állapotban, h: 30-36 cm
15216.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Antik elöltöltős, kapszlis pisztoly, XIX. sz. közepe körül, jelzés nélkül, h: 20 cm / Antique pistol, mid-19th century, without mark
15217.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft