1915 Mi vagy te czibil, katonához képest? Ha rossz a kedvem leköplek téged! Antiszemita képeslap, Judaika / Hungarian Anti-Semitic postcard. Judaica (kopott sarkak / worn corners)
1944 Schwarcz László zsidó KMSZ (közérdekű munkaszolgálatos) tábori posta a 107/303. munkásszázad füleki munkatáborba. Judaika / WWII Letter from a Jewish labor serviceman from the labor camp of Filakovo. Judaica (fa)