https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 39

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vegyes kotta tétel, 12 db: Army Navy Hit Kit of pogular songs, Offenbach: Oprheus in der Unterwelt, Strauss: An der Schönen blauen Donau, Das neue Sonatinen Buch, Czerny: 100 Übungstücke, Hans Schmitt Werke, Bach (The Home Series of the Great Masters), Das neue Wienerlied... és mások. Változó, nagyrészt megviselt állapotban, közte sérültek, kettő amatőr módon javított gerincekkel.
16210.

Vegyes kotta tétel, 12 db: Army Navy Hit Kit of pogular songs, Offenbach: Oprheus in der Unterwelt, Strauss: An der Schönen blauen Donau, Das neue Sonatinen Buch, Czerny: 100 Übungstücke, Hans Schmitt Werke, Bach (The Home Series of the Great Masters), Das neue Wienerlied... és mások. Változó, nagyrészt megviselt állapotban, közte sérültek, kettő amatőr módon javított gerincekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1920-21 3 db Zerkovitz Béla kotta (Egy egész elsőrangú tánc, Csicsóné!, Deborah). Megviseltebb, ragasztott állapotban.
16211.

cca 1920-21 3 db Zerkovitz Béla kotta (Egy egész elsőrangú tánc, Csicsóné!, Deborah). Megviseltebb, ragasztott állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1890 A Magy. Kir. Operaház Könyvtára, 3 füzet: Meyerbeer: Próféta; Erkel Ferenc: István király; Mihalovich Ödön: Hagbarth és Signe. (3., 6., 7. sz.) Bp., Pfeiffer Ferdinánd, 38 p., 43 p., 53 p. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban.
16212.

cca 1890 A Magy. Kir. Operaház Könyvtára, 3 füzet: Meyerbeer: Próféta; Erkel Ferenc: István király; Mihalovich Ödön: Hagbarth és Signe. (3., 6., 7. sz.) Bp., Pfeiffer Ferdinánd, 38 p., 43 p., 53 p. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1962-1977 Az Operaház és az Erkel Színház 9 db tájékoztató-ismertető füzete: az 1962-63., 1972-73., 1973-74. évadok bérletműsorai; a 83., 84., 86. ,88., 91., 93. évadok programjai. Számos fekete-fehér fotóval, néhányon a művész aláírásával (Thomas Stewart, Evelyn Lear). Vegyes állapotban.
16213.

1962-1977 Az Operaház és az Erkel Színház 9 db tájékoztató-ismertető füzete: az 1962-63., 1972-73., 1973-74. évadok bérletműsorai; a 83., 84., 86. ,88., 91., 93. évadok programjai. Számos fekete-fehér fotóval, néhányon a művész aláírásával (Thomas Stewart, Evelyn Lear). Vegyes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
1939 Hubay Jenő Társaság tagsági jegy Seiberné Patay Berta zongoraművésznő, zenetanárnő nevére kiállítva. Kissé foltos, ritka!
16214.

1939 Hubay Jenő Társaság tagsági jegy Seiberné Patay Berta zongoraművésznő, zenetanárnő nevére kiállítva. Kissé foltos, ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
14 db nagyrészt szecessziós kotta, egy egyiken Márkus Alfréd bélyegzője
16215.

14 db nagyrészt szecessziós kotta, egy egyiken Márkus Alfréd bélyegzője

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
1948 Országos Magyar Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola, Az 1948/49. tanév záró- és képesítő-vizsgálatainak sorrendje, nagyméretű táblázat, egy-két kis lapszéli szakadással, hiányos borítóval, 75x26,5 cm
16216.

1948 Országos Magyar Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola, Az 1948/49. tanév záró- és képesítő-vizsgálatainak sorrendje, nagyméretű táblázat, egy-két kis lapszéli szakadással, hiányos borítóval, 75x26,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
0
1916 Stambul rózsája. Operett 3 felvonásban. Írták: Brammer Gyula és Grünwald Alfréd. Zenéjét szerzette: Fall Leo. Bp., Bárd Ferenc és Társa, 17 p. Sérült papírkötés.
16217.

1916 Stambul rózsája. Operett 3 felvonásban. Írták: Brammer Gyula és Grünwald Alfréd. Zenéjét szerzette: Fall Leo. Bp., Bárd Ferenc és Társa, 17 p. Sérült papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1914-1919 Zerkovitz Béla 3 dalának kottája: Nem mehet a háborúba!, Asszony, asszony, csókos asszony!, Százszorszép és más dalok (tiszteletpéldány zenészeknek). Bp., Rózsavölgyi és Társa. Vegyes állapotban, sérülésekkel.
16218.

1914-1919 Zerkovitz Béla 3 dalának kottája: "Nem mehet a háborúba!", "Asszony, asszony, csókos asszony!", Százszorszép és más dalok (tiszteletpéldány zenészeknek). Bp., Rózsavölgyi és Társa. Vegyes állapotban, sérülésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes kotta tétel: Huszka Jenő: Bob Herczeg + Szirmai Albert: Árva Pál (1916). Megviselt, ragasztott állapotban.
16219.

Vegyes kotta tétel: Huszka Jenő: Bob Herczeg + Szirmai Albert: Árva Pál (1916). Megviselt, ragasztott állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
1938-1941 3 db irredenta dal kottája: Horthy csárdás, Szegény, csonka Magyarország, Sej! Haj! Huszárgyerek..., 25x17,5 cm
16220.

1938-1941 3 db irredenta dal kottája: "Horthy csárdás", "Szegény, csonka Magyarország", "Sej! Haj! Huszárgyerek...", 25x17,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Guiro béka hangszer faragott fa 11 cm
16221.

Guiro béka hangszer faragott fa 11 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz