Nyomtatványok

Tételek száma: 429

1765 Tekéntetes, és nemzetes Nádosdi Klára aszszonynak, néhei tekéntetes, nemzetes vitézlő Jakabházi Sallér István vice palatinus urnak negyven két esztendeig hütvős hív társának, harmad fél esztendeig meghagyott özvegygyének a földi halandó életbűl bóldog kui mulása.... Sopron, 1765. Szeisz Józef János által 48p. Ragasztott papírgerinccel
16710.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
1779 Üdvöséges választás mellyel tekéntetes nemzetes feölső büky Nagy Magdolna asszony tekéntetes rumy josef ur t.n. Vass- és Szala vármegyék assesorának kedves hitvese Minekutána első szülött két kis aszszonyit a Sz. Keresztség után, az Egeknek által adta magának bóldoh halált szerzett... Sopron, 1779. Szeisz Józef János által 38p. Ragasztott papírgerinccel
16711.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
16712.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1803 Zeitung für die elegante Welt. Leipzig, 1803 September. Hiányzó borítóval, sérült lapokkal
16713.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16714.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1829 [H]Asznos mulatságok. A Hazai s külföldi Tudósításokhoz Toldalékúl [adja Özv. Kultsár Istvánné.] 1829. Első Félesztendő. 1-10,12-50. szám.Pesten, 1829., Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István, 1-80,89-398 p. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött papír védőborítókkal, restaurált lapokkal: az elején a borító és az első 4 lap, valamint a végén az utolsó 23 lap és a borító, foltos lapokkal, nem teljes: a 11., és a 51-52. számok hiányosnak.
16715.

1829 [H]Asznos mulatságok. A' Hazai 's külföldi Tudósításokhoz Toldalékúl [adja Özv. Kultsár Istvánné.] 1829. Első Félesztendő. 1-10,12-50. szám.Pesten, 1829., Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István, 1-80,89-398 p. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött papír védőborítókkal, restaurált lapokkal: az elején a borító és az első 4 lap, valamint a végén az utolsó 23 lap és a borító, foltos lapokkal, nem teljes: a 11., és a 51-52. számok hiányosnak.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1831 [Szalay Imre (1787-1848)] Emericus Szalay: Sermo de genuina eloquentiae indole quem peracta divini spiritus invocatione in palatio majore Regiae Scientiarum Universitatis Hungaricae ad Senatum Populumque Academicum. Budae, 1831, Typis Typographiae Regiae Universitatis Hungaricae, 20 p. Papírkötésben, foltos.
16716.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1842 Pesti Hírlap 174. sz. Septemb. 1. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, javított gerinccel, hajtásnyommal, 621-628 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, valamint benne az első magyar iparműkiállítás reklámjával és a címlapon arról szóló vezércikkel.
16717.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1842 Pesti Hírlap 175. sz. Septemb. 4. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, javított gerinccel, hajtásnyommal, 631-638 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, gőzhajómenetrendekkel, gabonaárakkal.
16718.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1842 Pesti Hírlap 176. sz. Septemb. 8. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, javított gerinccel, hajtásnyommal, 640-646 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, gőzhajómenetrendekkel, gabonaárakkal.
16719.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1849. augusztus 5. Komárom, Klapka György által kiadott nyílt rendelet az aratott győzelemről és a szerzett fölény kihasználásának mikéntjéről
16720.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Olaszország Ascoli 1861 Hírdetmény
16721.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft