Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 167

Amerikai Egyesült Államok ~1964. John F. Kennedy / Inaugurated President... kétoldalas bronz emlékérem, leírással és műanyag asztali támasszal, díszdobozban (77mm) T:UNC patina USA ~1964. John F. Kennedy / Inaugurated President... double-sided bronze commemorative medallion with plastic stand in cardboard display box (77mm) C:UNC patina
32765.

Amerikai Egyesült Államok ~1964. "John F. Kennedy / Inaugurated President..." kétoldalas bronz emlékérem, leírással és műanyag asztali támasszal, díszdobozban (77mm) T:UNC patina USA ~1964. "John F. Kennedy / Inaugurated President..." double-sided bronze commemorative medallion with plastic stand in cardboard display box (77mm) C:UNC patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok ~1968. 25. évforduló - INTERNATIONAL HOUSE - TRADE - UNDERSTANDING - PEACE / NEW ORLEANS LOUISIANA - FOUNDED 1718 Al emlékérem plexi kockában (67x69mm) T:AU USA ~1968. 25TH ANNIVERSARY - INTERNATIONAL HOUSE - TRADE - UNDERSTANDING - PEACE / NEW ORLEANS LOUISIANA - FOUNDED 1718 Al commemorative medallion inplexi cube (67x69mm) C:AU
32766.

Amerikai Egyesült Államok ~1968. "25. évforduló - INTERNATIONAL HOUSE - TRADE - UNDERSTANDING - PEACE / NEW ORLEANS LOUISIANA - FOUNDED 1718" Al emlékérem plexi kockában (67x69mm) T:AU USA ~1968. "25TH ANNIVERSARY - INTERNATIONAL HOUSE - TRADE - UNDERSTANDING - PEACE / NEW ORLEANS LOUISIANA - FOUNDED 1718" Al commemorative medallion inplexi cube (67x69mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1976. Washington - Ford - 1776-1976 / Columbia Kerületi Nagypáholy - A. L. 5811. bronz szabadkőműves emlékérem (38mm) plasztiktömbben (67x77x21mm) T:UNC USA 1976. Washington - Ford - 1776-1976 / Grand Lodge of the District of Columbia - A. L. 5811. bronze freemason medallion (38mm) in plastic block (67x77x21mm) T:UNC
32767.

Amerikai Egyesült Államok 1976. "Washington - Ford - 1776-1976 / Columbia Kerületi Nagypáholy - A. L. 5811." bronz szabadkőműves emlékérem (38mm) plasztiktömbben (67x77x21mm) T:UNC USA 1976. "Washington - Ford - 1776-1976 / Grand Lodge of the District of Columbia - A. L. 5811." bronze freemason medallion (38mm) in plastic block (67x77x21mm) T:UNC

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok DN Francis Joseph Campbell - Idézet / Az eredményekért - Könyvtári szolgálat a vakoknak öntött bronz emlékérem. Szign.: Bruce Moore (74mm) T:XF USA ND Francis Joseph Campbell - Citation / For Achievement - Library Service to the Blind cast bronze medallion. Sign.: Bruce Moore (74mm) C:XF
32768.

Amerikai Egyesült Államok DN "Francis Joseph Campbell - Idézet / Az eredményekért - Könyvtári szolgálat a vakoknak" öntött bronz emlékérem. Szign.: Bruce Moore (74mm) T:XF USA ND "Francis Joseph Campbell - Citation / For Achievement - Library Service to the Blind" cast bronze medallion. Sign.: Bruce Moore (74mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
32769.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok DN One Troy Ounce / Liberty Ag befektetési érem (31,20g/0.999/38mm) T:XF kis ü. USA ND One Troy Ounce / Liberty investment silver coin (31,20g/0.999/38mm) C:XF small ding
32770.

Amerikai Egyesült Államok DN "One Troy Ounce / Liberty" Ag befektetési érem (31,20g/0.999/38mm) T:XF kis ü. USA ND "One Troy Ounce / Liberty" investment silver coin (31,20g/0.999/38mm) C:XF small ding

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Amerikai Egyesült Államok DN Szabadság, bátorság, hazaszeretet 1941-1945. II. Világháború jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,09g/0.999/39mm) T:PP USA ND Freedom, courage, patriotism 1941-1945. World War II hallmarked Ag commemorative medallion in original case (31,09g/0.999/39mm) C:PP
32771.

Amerikai Egyesült Államok DN "Szabadság, bátorság, hazaszeretet 1941-1945. II. Világháború" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,09g/0.999/39mm) T:PP USA ND "Freedom, courage, patriotism 1941-1945. World War II" hallmarked Ag commemorative medallion in original case (31,09g/0.999/39mm) C:PP

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
Ausztrália 1973. Sydney-i Operaház jelzett Ag emlékérem (24,31g/0.999/40mm) T:AU (PP) ujjlenyomat, karc Australia 1973. The Sydney Opera House marked Ag commemorative medallion (24,31g/0.999/40mm) C:AU (PP) fingerprints, scratch
32772.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
32773.

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 081,08
1 176,47
Ausztria 1838. V. Ferdinánd megkoronázása bronz koronázási emlékérem. Szign.: L. Manfredini F. (52mm) T:XF ph, karc Austria 1838. Coronation of Ferdinand V bronze commemorative coronation medallion. Sign.: L. Manfredini F. (52mm) C:XF edge error, scratch
32774.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
32775.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
32776.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft