5 000 Ft
Szilágyi Ferenc: Klio. Historiai 'sebkönyv. Kiadta - - Professor. III. Esztendő. Kolo'svártt, 1836, [Ev. Reform. Kollégyom], 2 sztl. lev. + 444 p. Átkötött félvászon-kötésben, sérült címlappal, néhány kissé sérült lappal, ázásnyomokkal, térkép nélkül.