G[eorges] de Manteyer: Austria's peace offer 1916-1917. With and introductory letter by Prince Sixte de Bourbon. London, 1921., Constable and Co., VIII+360 p. + 3 t. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, két kihajtható tábla fénymásolattal pótolt.