18843.
445. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Kiss Ferenc - Szentágothai János: Az ember anatómiájának atlasza I-III. köt. Bp., 1971., Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítókkal, a II. kötetben foltos lapokkal.