18205.
445. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
[Tissié Philippe (1852-1935)] Tissié, Ph.: Az elfáradás és a testgyakorlás. Francziából fordította: Csapodi István. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat LXII. Bp., 1898., Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, Frankl és Werner-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzésekkel.