Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp., 1971, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Magyar szőlő- és borgazdaság. Szerk.: Nádasdi János. Bp., é.n., VT Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Négy nyelven (magyar, német, angol, francia). Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, egy lapon hiánnyal.
Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, koszos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.