Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 315

18456.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
Grafikai Művészetek Könyvtára I-V., VII-XIV. kötetek. Szerk. és kiadja: Novák László.  1. köt.: Novák László: Grafikai sokszorosító művészetek.;  2-3. Lőwy Salamon - Novák László: Betűművészet. 1-2. köt.;  4. Dukai Károly - Novák László: Grafikai rajz és metszés.; 5. Walter Ernő - Novák László: A színek világa.; 7-13. Novák László: A nyomdászat története. 1-7. köt.;  14. Novák lászló: Betűszedés.;  Bp., 1925-1930., Világosság ny. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, néhány lap sarkán szamárfüllel. Nem teljes, a VI. kötet hiányzik.
18457.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Kolozsváry Marianna: Modern magyar művészet a Kolozsváry-gyűjteményben. Modern Hungarian Art in the Kolozsváry-Collection. Moderne ungarische Kunst in der Kolozsváry - Sammlung. Bp., 1998., Kolozsváry Gyűjtemény Alapítvány - Műcsarnok, 331+4 p. Magyar, angol, német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált, közte: Anna Margit, Barcsay Jenő, Bálint Endre, Borsos Miklós, Deim Pál, Egry József, Farkas István, Gulácsy Lajos, El Kazovszkij, Keserü Ilona, Kondor Béla, Korniss Dezső, Nagy István, Nádler István, Ország Lili, Schaár Erzsébet, Szőnyi István, Vajda Lajos és mások műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítón kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. Rendkívül ritka!
18458.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
18459.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
18460.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
18461.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
18462.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
18463.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
18464.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Krizsán András: Balaton-felvidéki építészeti útmutató. Egy tájegység építészeti karaktergyűjteménye és útmutató tanulmánya. [Bp.,2013], Nemzeti Agrárszaktanácsadási, Képzési és Vidékfejlesztési Intézet, 107+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú papírkötés, a borítón kis gyűrődéssel, a könyvélein benyomódással, 21x29 cm
18465.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Nyaralóépítés a Balaton parton. Szerk.: Bánszky Zoltán - Egressy Imre. Bp.,1962,É. M. Építésügyi Dokumentációs Iroda, 81 p.+1 (kihajtható Balaton térkép) t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú spirálkötés, a térkép, és a borító foltos. Megjelent 3000 példányban.
18466.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
14
Kassák Lajos: Reklám és modern tipográfia. Szerk.: Csaplár Ferenc. Bp., 1999, Kassák Múzeum, 93+(3) p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
18467.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft