Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2915413
19089
445
Roland Barthes: Mitológiák. Vál. és ford.: Ádám Péter. Bp., 1983, Európa. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói papírkötés. 2945319
19090
445
Fekete István: Bogáncs. Kincses Könyvek. Bp., 1965, Szépirodalmi. Szántó Piroska rajzaival illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt borítóban, kissé foltos. 2857711
19091
445
Fekete István: Kele, Vuk; Hú; Téli berek. Bp., 1974-1985.,Móra. Kiadói papírkötések és kartonált papírkötés, kopott borítókkal, az egyik gerincén kis szakadással. 2922758
19092
445
Fekete István: Csend/ 21 nap, Kele, Barangolások. Bp., 1964-69., Móra-Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, Kiadói félvászon kötés. Sérült papír védőborítóban, de alapvetően jó állapotban. 2900333
19093
445
Fekete István: Bogáncs. Bp., 1957, Ifjúsági. Első kiadás. Kiadói félvászon kötés, fűzés sérült, borító kopott 2901236
19094
445
900
Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1973, Móra. Kiadói papírkötésben 2936462
19095
445
Fekete István 2 műve: A koppányi aga testamentuma. Bp., 1960, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen kisebb folttal. + Bogáncs. Bp., 1992, Nesztor. Kiadói papírkötés. 2922225
19096
445
Adam Jackson: Az igazi szeretet 10 titka. Ősi kínai bölcsesség az életed kiteljesedéséhez. hn., 2004., Willtord Magyarország. Kiadói kartonált papírkötés. 2922036
19097
445
Sárvári György: Metalépés. Hermeneutika-mélylélektan-rendszerszemlélet: integratív paradigma a tapasztalati tanulás értelmezési-megértési folyamatához. Bp., 1999., Animula. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. 2922057
19098
445
2200
Anthony Robbins: Egy barát üzenete. Hatékony útmutató életed irányításához. Bp., 2010., Bioenergetic. Kiadói papírkötés. 2922022
19099
445
Hugo M. Enomiya - Lassale, S.J.: Zen. Út a megvilágosodáshoz. Bevezető és útmutatás. Ford.: Marghescu Sándor. Szentendre, 1995., Medio. Kiadói papírkötés 2922064
19100
445
Osho: Szabadság. Merj önmagad lenni. Bp.,2015,Édesvíz. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft