Herendi Eton mintás porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopássa... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/443/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Eton-mintas-porcelan-hamutal-Kezzel-festett-jelzett-kopassal-d15-cm~II2856483
2856483
11208
443
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Herendi Eton mintás porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással. d:15 cm
: nagy_andras