Porcelán

Tételek száma: 367

11175.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
11176.

Kikiáltási ár:
900 000 Ft
2 432,43
2 647,06
Zsolnay vetkőző akt. Eozin mázas porcelánfajansz. Mázrepedésekkel, jelzett: Zsolnay öttornyos márkajelzés. 27 cm
11177.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
11178.

Kikiáltási ár:
550 000 Ft
1 486,49
1 617,65
11179.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41
11180.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
Kínai díszváza, vadkacsás jelenettel, sárkányos relief díszítménnyel, jelzett, hibátlan, m: 48 cm
11181.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
11182.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
11183.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
11184.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
11185.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
11186.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft