~1910. "Világosság Kerékpár Kör Budapest 1908" jelzett Ag díjérem aranyozott bronz turulos függőn, "HP" beütéssel és "HAWEL BP" gyártói jelzésel (érem kb. 20g/39x41mm) T:XF