Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 135

~1920. Alberti Irsai Daloskör - Nem, nem, soha - 1899 zománcozott bronz irredenta kitűző (~32x24mm) T:AU
33333.

~1920. "Alberti Irsai Daloskör - Nem, nem, soha - 1899" zománcozott bronz irredenta kitűző (~32x24mm) T:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1920. 25 részben zománcozott bronz dalosköri jelvény T:AU
33334.

~1920. "25" részben zománcozott bronz dalosköri jelvény T:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1920-1930. Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület bronz emlékérem mellszalagon (32mm) T:AU,XF
33335.

~1920-1930. "Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület" bronz emlékérem mellszalagon (32mm) T:AU,XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
~1920-1930. Országos Erdészeti Egyesület 1866 műgyantás fém kitűző (17mm) T:AU
33336.

~1920-1930. "Országos Erdészeti Egyesület 1866" műgyantás fém kitűző (17mm) T:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nemes Hubert (1892- ) 1928. Harmadik Egyetemes Tanügyi Kongresszus - Budapest bronz kitűző (17x21,5mm) T:XF tű hiányzik
33337.

Nemes Hubert (1892- ) 1928. "Harmadik Egyetemes Tanügyi Kongresszus - Budapest" bronz kitűző (17x21,5mm) T:XF tű hiányzik

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1930. Magyar Kerékpáros Szövetség kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, HP beütéssel és aranyozott díszítménnyel T:AU
33338.

~1930. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel és aranyozott díszítménnyel T:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1930. M.M.D.Sz. (Magyarországi Munkások Dalos Szövetsége) zománcozott tombak gomblyukjelvény Jelvény Üzem gyártói jelzéssel (22x11mm) T:XF
33339.

~1930. "M.M.D.Sz. (Magyarországi Munkások Dalos Szövetsége)" zománcozott tombak gomblyukjelvény "Jelvény Üzem" gyártói jelzéssel (22x11mm) T:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1930. Nyomdász ezüstözött fém kerékpáros sportérem mellszalagon, HP beütéssel (34x36mm) T:AU,XF
33340.

~1930. "Nyomdász" ezüstözött fém kerékpáros sportérem mellszalagon, "HP" beütéssel (34x36mm) T:AU,XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1930-1940. Szép jövőt - Magyar Ifjúság Tábora zománcozott jelvény (26x25mm) T:1- / Hungary ~1930-1940. Szép jövőt - Magyar Ifjúság Tábora (Bright Future - Camp of the Hungarian Youth) enamelled badge (26x25mm) C:AU
33341.

~1930-1940. "Szép jövőt - Magyar Ifjúság Tábora" zománcozott jelvény (26x25mm) T:1- / Hungary ~1930-1940. "Szép jövőt - Magyar Ifjúság Tábora (Bright Future - Camp of the Hungarian Youth)" enamelled badge (26x25mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1931. A Turul Szövetség tagszervezetének, a budapesti képzőművészeket tömörítő Székely Bertalan Bajtársi Egyesületének jelzett Ag függője szalagon, zománcbetétes pánttal, Gál Nap utca 13 gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozott felirattal Székely Bertalan B.E. - Primus Magisterének - 1931. nov. 26. (30x195mm) T:2 kis zománchiba, viseltes szalag /  Hungary 1931. Marked Ag pendant of the Member Organization of the Turul Association, the Bertalan Székely Comrade Association for Visual Artists in Budapest. On ribbon, with enamelled strap, with Gál Nap utca 13 makers mark, and on the reverse side an engraved inscription Bertalan Székely B.E. - to the Primus Magister - Nov. 26, 1931 (30x195mm) C:XF small enamel error, worn ribbon
33342.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
1932. Országos Szövetkezeti Festő Napok Miskolc zománcozott fém kitűző (~27x25mm) T:AU
33343.

1932. "Országos Szövetkezeti Festő Napok Miskolc" zománcozott fém kitűző (~27x25mm) T:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Berán Nándor (1889-1965) 1935. Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER! (31mm) T:AU
33344.

Berán Nándor (1889-1965) 1935. "Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon "A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER!" (31mm) T:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft