13653.
443. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
28 000 Ft
75,68 EUR, 82,35 USD
A Győri-Farkas család címere, kézzel rajzolt/festett nemesi címer, XIX. sz. vége-XX. sz. eleje körül. Vegyes technika, papír. Paszpartuban, dekoratív, üvegezett fakeretben, látható méret: 32,5x18,5 cm, keret: 47x33 cm