12157.
443. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Zadak Arts: Jerusalem, ezüst borítású szobor talapzaton, kopással, jelzett, m: 12 cm