10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
1879 Illustrirte Zeitung. Lipcse, 1879, Verlag der Expedition der Illustrirten Zeitung. 1879 jan-juniusig, fél évf. Német nyelven. Szegedi árvízről 19 metszet (3 kétoldalas, 1 térkép, 1 hirdetés) és írás. Korabeli aranyozott gerincű févászon kötésben, gerincen és borítón apró sérülésekkel, lapokon hajtásnyommal, máskülönben jó állapotban.