Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 303
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2893195
11925
443
Antique
cca 1930-1940 Somogyi fali szőttes, ~170x140 cm, korának megfelelő állapotban 2893205
11926
443
Antique
cca 1930-1940 Somogyi fali szőttes, ~115x165 cm, korának megfelelő állapotban 2886302
11927
443
Antique
2 db régi réz gyertyatartó, kopásokkal, kis deformálódással, m: 17 cm 2865005
11928
443
Antique
Ezüst (Ag) gombos sétapálca XIX. sz. vége. HV monogrammal, nemesi koronával német felirattal 73 cm fém véggel 2820803
11929
443
Antique
Faragó Miklós: Hollóházi porcelánkép. Keretben, jelzett, hibátlan. 9x7 cm 2801864
11930
443
Antique
Thaiföldi hajó dísz, aranyozott fém, h: 29 cm 2864749
11931
443
28000
Antique
Vígh Ferenc (1881-1948): Áhítat. Kerámia, alján lepattanások, jelzett, m: 40 cm 2864745
11932
443
3200
Antique
Isteni Irgalmasság. Falevél. 20x13 cm 2849010
11933
443
48000
Antique
Régi fotóalbum, aranyozott veretekkel, korához képest megkímélt állapotban, 26x21x6 cm, fotótartó méret: 13,5x9,5 és 8,5x5,5 cm 2896445
11934
443
Antique
Dobozka.
8x9x3,5 cm 2790575
11935
443
24000
Antique
Márvány és bronz íróasztali szett, tolltartó, 2 db tintatartó üvegbetéttel, medve figurával. A figura levált a talapzatról. 30x20 cm 2896439
11936
443
Antique
Art deco hamuzó.
Elegáns asztali hamuzó, ezüstözött alpakka, emelvényen, szolid mintájú gyufatartóval, téglalap test, fa talpon, korának megfelelő kopásokkal. Szép állapotban.
m: 16 cm, d: 10x 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft