https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 303

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Antik falióra. Öntött bronz, fa és bársony hátlappal, felhúzókulccsal, nem működik, 28x14,5 cm
11949.

Antik falióra. Öntött bronz, fa és bársony hátlappal, felhúzókulccsal, nem működik, 28x14,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
EUR
,
70,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Fördős László (1938- ): Iparművész gyertyatartó. Fém, jelzett, alján az Iparművészeti Vállalat hiányos zsűri címkéjével, m: 19 cm
11950.

Fördős László (1938- ): Iparművész gyertyatartó. Fém, jelzett, alján az Iparművészeti Vállalat hiányos zsűri címkéjével, m: 19 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
EUR
,
38,24
USD
Ajánlatok száma:
1
Tejkiöntő. Látványos régi bicolor réz és ezüst színű tejkiöntő,hasábos forma tömör réz fogóval,korának megf.állapotban,alján jelzett, sok halvány (angol?) jelzés. 8x 10cm
11951.

Tejkiöntő. Látványos régi bicolor réz és ezüst színű tejkiöntő,hasábos forma tömör réz fogóval,korának megf.állapotban,alján jelzett, sok halvány (angol?) jelzés. 8x 10cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
EUR
,
22,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Tőr. Jelzett acélpenge, három élű, bronz szerelékkel, esztergált pácolt patinás fogóval,massziv erős dísztárgy,30 cm pengehossz,rozsdafoltokkal. h: 46 cm
11952.

Tőr. Jelzett acélpenge, három élű, bronz szerelékkel, esztergált pácolt patinás fogóval,massziv erős dísztárgy,30 cm pengehossz,rozsdafoltokkal. h: 46 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
EUR
,
41,18
USD
Ajánlatok száma:
1
Egykaros kofa mérleg,Hartáról származik,15 éve még diót mértek vele,nagy fém tányér,vas lánc és kar, jelzett: ?... János Baja,2kg-ig, több magyar koronás hitelesítő beütéssel, rozsdafoltokkal. d:.27cm,rúd 45 cm
11953.

Egykaros kofa mérleg,Hartáról származik,15 éve még diót mértek vele,nagy fém tányér,vas lánc és kar, jelzett: ?... János Baja,2kg-ig, több magyar koronás hitelesítő beütéssel, rozsdafoltokkal. d:.27cm,rúd 45 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Antik Porcelán lámpa. Antik kék-fehér színű,2 füles,kartusokban virágmintával,fa talpon,új kábelezéssel/foglalattal-hólyag lámpaernyővel. Korpuszon repedéssel  15x30cm
11954.

Antik Porcelán lámpa. Antik kék-fehér színű,2 füles,kartusokban virágmintával,fa talpon,új kábelezéssel/foglalattal-hólyag lámpaernyővel. Korpuszon repedéssel 15x30cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Bonbonier. Antik asztali letisztult urna formájú kerek kínáló vastagfalú bronz, makk formájú fogóval ellátott tetővel,finom patinával,korának megf.kopásokkal-apró horpadásokkal,jelzés nélkül. M.: 12 x 9,5 cm
11955.

Bonbonier. Antik asztali letisztult urna formájú kerek kínáló vastagfalú bronz, makk formájú fogóval ellátott tetővel,finom patinával,korának megf.kopásokkal-apró horpadásokkal,jelzés nélkül. M.: 12 x 9,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
2
Tintatartó. Antik asztali tömör bronz díszes mártogatós kerek gömb alakú,hegyes csúcsdíszes zsanéros bronz tetővel,kézzel készült üveg tartállyal,kerek bronz talpon, finom patinával. M.: 12x10cm
11956.

Tintatartó. Antik asztali tömör bronz díszes mártogatós kerek gömb alakú,hegyes csúcsdíszes zsanéros bronz tetővel,kézzel készült üveg tartállyal,kerek bronz talpon, finom patinával. M.: 12x10cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Antik gyertyatartó. Antik asztali/sétáló tömör bronz gyertyatartó historizáló stilusú,négyzetes talpon négy karmos lábon,szép nagyon régi patinával,korának megfelelő állapotban. 12x9 cm
11957.

Antik gyertyatartó. Antik asztali/sétáló tömör bronz gyertyatartó historizáló stilusú,négyzetes talpon négy karmos lábon,szép nagyon régi patinával,korának megfelelő állapotban. 12x9 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Asztali öngyújtó. Antik asztali réz díszített kerek talpú Benzines-köves öngyújtó, patinával, jelzés nélkül. m:13 cm, d:8 cm
11958.

Asztali öngyújtó. Antik asztali réz díszített kerek talpú Benzines-köves öngyújtó, patinával, jelzés nélkül. m:13 cm, d:8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Art deco hamuzó. Elegáns Asztali hamuzó,vastag öntött négyzetes üveg test,méretre csiszolt aljjal- ezüstözött lapos 4 alacsony tégla alakú lábakon fém talpon,korának megfelelő szép állapotban. 10x10x4 cm
11959.

Art deco hamuzó. Elegáns Asztali hamuzó,vastag öntött négyzetes üveg test,méretre csiszolt aljjal- ezüstözött lapos 4 alacsony tégla alakú lábakon fém talpon,korának megfelelő szép állapotban. 10x10x4 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Art deco hamuzó. Elegáns Asztali hamuzó,gazdagon díszített réz, két négy rétegű pihentetővel,üveg lap felülettel-alatta kézzel kirakott Szivargyűrűkből képzett körkörös díszítéssel.nagyon szép állapotban , 4 golyó alakú lábakon. d:12cm
11960.

Art deco hamuzó. Elegáns Asztali hamuzó,gazdagon díszített réz, két négy rétegű pihentetővel,üveg lap felülettel-alatta kézzel kirakott Szivargyűrűkből képzett körkörös díszítéssel.nagyon szép állapotban , 4 golyó alakú lábakon. d:12cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz