Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 90

Ausztria 1849. Nincs szabadság vallás nélkül / Az 1849-es Alkotmány emlékére ezüstözött Sn emlékérem. Szign.:Rabausch F. (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés Austria 1849. Ohne Religion Keine Wahre Freiheit / Oesterreichs gesammt Monarchie durch die Verfassung vom 4 Marz 1849 wiedergeboren silver plated Sn commemorative medallion. Sign.:Rabausch F. (40mm) C:XF,VF worn silver plating
33013.

Ausztria 1849. "Nincs szabadság vallás nélkül / Az 1849-es Alkotmány emlékére" ezüstözött Sn emlékérem. Szign.:Rabausch F. (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés Austria 1849. "Ohne Religion Keine Wahre Freiheit / Oesterreichs gesammt Monarchie durch die Verfassung vom 4 Marz 1849 wiedergeboren" silver plated Sn commemorative medallion. Sign.:Rabausch F. (40mm) C:XF,VF worn silver plating

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria ~1900. Wilhelm Conrad Röntgen bronz emlékérem csavarozható hátlappal. Szign.: Joseph Riedl (90mm) T:XF Austria ~1900. Wilhelm Conrad Röntgen bronze commemorative medallion with screw back. ROENTGEN Sign.: Joseph Riedl (90mm) C:XF
33014.

Ausztria ~1900. "Wilhelm Conrad Röntgen" bronz emlékérem csavarozható hátlappal. Szign.: Joseph Riedl (90mm) T:XF Austria ~1900. "Wilhelm Conrad Röntgen" bronze commemorative medallion with screw back. "ROENTGEN" Sign.: Joseph Riedl (90mm) C:XF

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Ausztria DN (1905) Beethoven kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Rudolf Mayer (60mm) T:AU,XF Austria ND (1905) Beethoven double-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Rudolf Mayer (60mm) C:AU,XF
33015.

Ausztria DN (1905) "Beethoven" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Rudolf Mayer (60mm) T:AU,XF Austria ND (1905) "Beethoven" double-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Rudolf Mayer (60mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Ausztria ~1910. I. Napóleon bronz plakett vörösmárvány posztamensen Szign.: Franz Stiasny (65x58mm) T:1- Austria ~1910. Napoleon I bronze plaque on red marble edestal Sign.: Franz Stiasny (126,57g/65x58mm) C:AU
33016.

Ausztria ~1910. "I. Napóleon" bronz plakett vörösmárvány posztamensen Szign.: Franz Stiasny (65x58mm) T:1- Austria ~1910. "Napoleon I" bronze plaque on red marble edestal Sign.: Franz Stiasny (126,57g/65x58mm) C:AU

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Ausztria / Bécs 1912. XXXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus bronz medál (33mm) T:VF Austria / Wien 1912. 23th International Eucharistic Congress bronze medallion (33mm) C:VF
33017.

Ausztria / Bécs 1912. "XXXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus" bronz medál (33mm) T:VF Austria / Wien 1912. "23th International Eucharistic Congress" bronze medallion (33mm) C:VF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
33018.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ausztria 1999. Leogangerhof 100 kétoldalú bronz emlékérem (30mm) T:1- (PP) patina Austria 1999. Vom Dorfwirt / Zum Leogangerhof - 100 Jahre two sided commemorative medallion C:AU (PP) patina
33019.

Ausztria 1999. "Leogangerhof 100" kétoldalú bronz emlékérem (30mm) T:1- (PP) patina Austria 1999. "Vom Dorfwirt / Zum Leogangerhof - 100 Jahre" two sided commemorative medallion C:AU (PP) patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ausztria(?) DN Franz Liszt egyoldalas, vastag bronzozott fém plakett. Szign: Franz Stiasny (~66x54mm) T:VF,F hajlott, anyaghiány, patina Austria(?) ND Franz Liszt one-sided bronze plaque. Sign.: Franz Stiasny (~66x54mm) C:VF,F bent, missing material, patina
33020.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria DN Szent Flórián Apátság kétoldalasjelzett Ag emlékérem (11.08g/925/30mm) T:1 (PP) patina Austria ND Augustiner-Chorherrenstift St. Florian two sided hallmarked Ag commemorative medallion (11.08g/925/30mm) C:UNC (PP) patina
33021.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Finnország 1986. Urho Kekkonen aranyozott bronz emlékérem peremen SPORRONG gyártói jelzéssel és 0110.2500 sorszámmal, tokban, tanúsítvánnyal. Szign.: Raimo Heino (70mm) T:AU Finland 1986. Urho Kekkonen gilt bronze commemorative medallion with makers mark SPORRONG and 0110.2500 number on the edge, with case and certificate. Sign.: Raimo Heino (70mm) C:AU
33022.

Finnország 1986. "Urho Kekkonen" aranyozott bronz emlékérem peremen "SPORRONG" gyártói jelzéssel és "0110.2500" sorszámmal, tokban, tanúsítvánnyal. Szign.: Raimo Heino (70mm) T:AU Finland 1986. "Urho Kekkonen" gilt bronze commemorative medallion with makers mark "SPORRONG" and "0110.2500" number on the edge, with case and certificate. Sign.: Raimo Heino (70mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Franciaország / Első Császárság 1804. Napóleon császár / A szenátus és a nép kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:Bertrand Andrieu, Romain Jeuffroy (40mm) T:2 kis patina France / First Empire 1804. Emperor Napoleon / The Senate and the People two-sided bronze commemorative medallion, NAPOLEON EMPEREUR / LE SENAT ET LEPEUPLE - ANXIII Sign.: Bertrand Andrieu and Romain Jeuffroy (40mm) C:XF small patina
33023.

Franciaország / Első Császárság 1804. "Napóleon császár / A szenátus és a nép" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:Bertrand Andrieu, Romain Jeuffroy (40mm) T:2 kis patina France / First Empire 1804. "Emperor Napoleon / The Senate and the People" two-sided bronze commemorative medallion, "NAPOLEON EMPEREUR / LE SENAT ET LEPEUPLE - ANXIII" Sign.: Bertrand Andrieu and Romain Jeuffroy (40mm) C:XF small patina

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Franciaország 1918. Türelem, erőfeszítés, bizalom / Az emberiségért kétoldalas, I. világháborús Cu emlékérem füllel (26mm) T:2,2- patina France 1918. Patience, Effort, Confiance / Pour LHumanité two-sided World War I Cu commemorative medallion with ear (26mm) C:XF,VF patina
33024.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft