Játékok Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2602930
13215
443
Toys, board-games
Oroszlánkirályból Timon műanyag figura, original csomagolásban, m:11cm 2922558
13216
443
3400
Toys, board-games
Űrhajós Valking Astronaut
Vintage Űrhajós-asztronauta, felhúzható lépegető figura, NO3888 jelzéssel, működik! Sisak vedő lecsukható, korának megf.kis kopásokkal szép állapotban 2675469
13217
443
Toys, board-games
3 db Mini Morris játékautó, kopott, h: 4-8cm 2890825
13218
443
Toys, board-games
Játék pecsétnyomók, állat- és mesefigurák, stb., vegyesen, Nesquik fémdobozban + hozzá bélyegzőpárna 2890842
13219
443
Toys, board-games
Bűvészdoboz, tartozékokkal és leírással, nincs átnézve 2675440
13220
443
Toys, board-games
2db Hummer játékautó + Hummer toll, kopott, h: 8-14cm 2675230
13221
443
Toys, board-games
2 db játék műanyag rendőrautó, magyar hanggal, villog, működik, h: 14 cm 2922553
13222
443
Toys, board-games
Space szett Set of Rockets
Vintage 4 db NASA űrhajó-rakéta+ egy asztronauta felszereléssel, műanyag,kopottak 5-13 cm 2838470
13223
443
Toys, board-games
Spider-Man Hősök és Gonosztevők sorozat, gyűjtői kártyákhoz tartozó poszter, hajtva, lapszéli szakadásokkal, 65x55 cm 2846820
13224
443
15000
Toys, board-games
Schuco Examico 4001 felhúzós lemezjáték autó, 1936-1940 körül. Cabrio kivitelű, világos vajszínű oldtimer automobil, formatervezése leginkább a BMW 328-as típusára hasonlít. Fém, jelzett (Made in Germany), felhúzókulcs nélkül, korának megfelelő kisebb kopásokkal, hátulján kisebb horpadással, h: 14,5 cm / Vintage German clockwork tin toy car, without wind-up key, with slight wear 2919742
13225
443
Toys, board-games
4 részes festett fa matrjoska baba készlet, minimális kopottsággal, jelzés nélkül, m: 4-14,5 cm 2917732
13226
443
24000
Toys, board-games
cca 1950 Lendkerekes bakelit karosszériájú Pobeda játékautó, BHG Hungary gyártmány, 2 repedéssel, nem működik, h: 15,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft