Játékok Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2765658
13287
443
Toys, board-games
Retró Mercedes autó, műanyag, kopásokkal, sérülésekkel h: 23 cm 2765659
13288
443
Toys, board-games
7 db fekete kisautó, fém, 8-9cm 2791050
13289
443
Toys, board-games
Coca-Cola tétel, 7 db: játék teherautók (2 zöld, 2 sárga, 1 piros), vegyes állapotban + karácsonyi kamion, bontatlan csomagolásban + focilabda formájú fém doboz 2791254
13290
443
3400
Toys, board-games
3 db játék teherautó, kamion, fém/műanyag, vegyes állapotban, h: 11 cm 2791106
13291
443
24000
Toys, board-games
Piko vasútmodell terepasztal szett: kapcsoló, sínek, mozdony, 3 db szerelvény. Eredeti dobozában, használt állapotban, a doboz sérült. 2791117
13292
443
Toys, board-games
Blanko szójáték, társasjáték, tartozékaival, eredeti dobozában 2714047
13293
443
Toys, board-games
5db fém kis autó, 1/43 Dogeviper, Burago, Maisto, kabriók. h: 10 cm, kopott. 2703527
13294
443
Toys, board-games
Játék mozdony, műanyag, vegyes méretben. 2702534
13295
443
Toys, board-games
2531622
13296
443
Toys, board-games
6 db modern játék katona, többségében a napóleoni korszakból, Delprado Collection, fém, kézzel festett, alján jelzett, m: 7 és 8 cm között 2702515
13297
443
Toys, board-games
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft