4 600 Ft
12,43 EUR, 13,53 USD
Parker, golyóstollak. Vintage Parker golyóstoll 2 db, piros és fekete korpusz, jelzett kék és piros eredeti Parker betéttel-nem írnak; egy kék (repedt!) Magyar ,,Parker" klipsz, kopott "Hungexpo" véset,Hungaropen betét-Ír!, kopottak. Parker füzetkével.