Design - divat

Tételek száma: 141

Parker golyóstoll. Króm Parker ,,Made in UK IIIYjelzésű,vésett ajándékozási szöveg, Parker UK betéttel, ír, kis kopásokkal, eredeti vintage Parker dobozban.
12411.

Parker golyóstoll. Króm Parker ,,Made in UK IIIY"jelzésű,vésett ajándékozási szöveg, Parker UK betéttel, ír, kis kopásokkal, eredeti vintage Parker dobozban.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Antik pumpás tollak. 3 db. Vintage töltöttollak: 1.tűrkizkék WIE DIAMANT JAHREnégylevelű lóhere .hegyű toll ; 2 Zöldes-szürke ,,Aurum vésettel;Iridium tippedd USA hegy, 3.márványos szürke, Iridium extra tollhegy, korának megfelelő kopásokkal, horzsolásokkal,-Gyűjtőknek!
12412.

Antik pumpás tollak. 3 db. Vintage töltöttollak: 1.tűrkizkék "WIE DIAMANT JAHRE"négylevelű lóhere .hegyű toll ; 2 Zöldes-szürke ,,Aurum" vésettel;Iridium tippedd USA hegy, 3.márványos szürke, "Iridium extra" tollhegy, korának megfelelő kopásokkal, horzsolásokkal,-Gyűjtőknek!

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
3 darabos tétel: Selyem nyakkendő. Exkluzív Bontatlan új,olasz De Sargiliére di Como 100% Silk,diszkrét EU-s jelzéssel,világoskék, VIP ajándék csomag aranyozott EU zászlós nyakkendő csipesz és mandzsetta gomb.
12413.

3 darabos tétel: Selyem nyakkendő. Exkluzív Bontatlan új,olasz "De Sargiliére di Como" 100% Silk,diszkrét EU-s jelzéssel,világoskék, VIP ajándék csomag aranyozott EU zászlós nyakkendő csipesz és mandzsetta gomb.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Autós tuning Eredeti Brabus jelzett tuning szett: automatába való repülő aluminium design pedál és kézifékkar gravírozott Brabus feliratokkal, újszerű,kis karcokkal,csavarokkal
12414.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
12415.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Parker, golyóstollak. Vintage Parker golyóstoll 2 db, piros és fekete korpusz, jelzett kék és piros eredeti Parker betéttel-nem írnak; egy kék (repedt!) Magyar ,,Parker klipsz, kopott Hungexpo véset,Hungaropen betét-Ír!, kopottak. Parker füzetkével.
12416.

Parker, golyóstollak. Vintage Parker golyóstoll 2 db, piros és fekete korpusz, jelzett kék és piros eredeti Parker betéttel-nem írnak; egy kék (repedt!) Magyar ,,Parker" klipsz, kopott "Hungexpo" véset,Hungaropen betét-Ír!, kopottak. Parker füzetkével.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Színházi táska. Alpakka, jelzett. 16x11 cm
12417.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ezüst (Ag) kereszt medál 4 cm, hozzá jelzett orvosi fém Diesel nyaklánc
12418.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Genuine Leather bőr női kesztyű, új állapotban
12419.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dekoratív Non-Allergy design nyakék + fülbevaló pár szett, díszdobozban, hibátlan
12420.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dekoratív design nyakék, jelzés nélkül, m: 33 cm
12421.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
VIP André Philippe exkluzív golyóstoll tartó dobozában
12422.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft