[Marshall, George C.] Marshall tábornagy: Így győztünk... Ford.: Éber Ernő. (A rombadőlt és újjászületettt Franklin-Társulat 119. sz. kiadványa ex libris-szel). Bp., [1945], Franklin-Társulat. Kiadói félvászon-kötés