Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 8

Roux, Philibert-Joseph Le: Dictionnaire Comique, Satyrique, Critique, Burlesque, Libre et Proverbial. Avec une explication tres-fidele de toutes les Maniéres de parler Burlesques, Comiques, Libres, Satyriques, Critiques et Proverbiales, qui peuvent se rencontrer dans les meilleurs auteurs, tant anciens que modernes. Le tout pour faciliter aux Etrangers, et aux Francois mémes, lintelligence de toutes sortes de Livres. Két kötetben (Tome premier et second). Lion, 1752, Chez les Heritiers de Beringos Fratres, a lEnseigne dAgrippa. 328+292 p. Francia nyelven. Új, átnézett és javított kiadás (Nouvelle edition, revue & corrigée). Korabeli kartonált papírkötésben, sérült gerinccel és kötéssel, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány ceruzás jelöléssel. / New edition (Nouvelle edition, revue&corrigée), in French languague, in paper binding, spine damaged, few pages with stains and pencil markings.
18934.

Roux, Philibert-Joseph Le: Dictionnaire Comique, Satyrique, Critique, Burlesque, Libre et Proverbial. Avec une explication tres-fidele de toutes les Maniéres de parler Burlesques, Comiques, Libres, Satyriques, Critiques et Proverbiales, qui peuvent se rencontrer dans les meilleurs auteurs, tant anciens que modernes. Le tout pour faciliter aux Etrangers, et aux Francois mémes, l'intelligence de toutes sortes de Livres. Két kötetben (Tome premier et second). Lion, 1752, Chez les Heritiers de Beringos Fratres, a l'Enseigne d'Agrippa. 328+292 p. Francia nyelven. Új, átnézett és javított kiadás (Nouvelle edition, revue & corrigée). Korabeli kartonált papírkötésben, sérült gerinccel és kötéssel, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány ceruzás jelöléssel. / New edition (Nouvelle edition, revue&corrigée), in French languague, in paper binding, spine damaged, few pages with stains and pencil markings.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Held, Friedrich Wilhelm Alexander - Corvin, Otto von: Illustrierte Weltgeschichte. Ein Buch fürs Volk von Held und Corvin. I-VI. ( Alterthum, Mittelalter, Neuzeit 1-2., Gegenwart 1-2.) Mit Tabellen und Karten. Leipzig, 1844, Johann Friedrich Hartknoch. Első kiadás! Korabeli félbőr kötésben, márványozott lapszélekkel, a táblázatok és térképmellékletek mellett számos fametszettel illusztrált, fametszetű címlapokkal és könyvdíszekkel dekorált, kevés kopással Teljes kiadás (!) /  Half-leather binding, colored edges, woodcut frontispieces, vignettes and text illustrations, besides tables and maps, somewhat worn condition,Complete edition (!)
18935.

Held, Friedrich Wilhelm Alexander - Corvin, Otto von: Illustrierte Weltgeschichte. Ein Buch für's Volk von Held und Corvin. I-VI. ( Alterthum, Mittelalter, Neuzeit 1-2., Gegenwart 1-2.) Mit Tabellen und Karten. Leipzig, 1844, Johann Friedrich Hartknoch. Első kiadás! Korabeli félbőr kötésben, márványozott lapszélekkel, a táblázatok és térképmellékletek mellett számos fametszettel illusztrált, fametszetű címlapokkal és könyvdíszekkel dekorált, kevés kopással Teljes kiadás (!) / Half-leather binding, colored edges, woodcut frontispieces, vignettes and text illustrations, besides tables and maps, somewhat worn condition,Complete edition (!)

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
18936.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Gottfried Keller: Sieben Legenden. Mit 16 Originallithographien und Buchschmuck von Fritzi Löw. Wien,én.,Anton Schroll, 191+4 p.+16 t. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, ex libris-szel. Számozatlan példány. + Kiadói prospektussal.
18937.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Lew Kaltenbergh: Zołnierz taty Bema czyli Opowiesc siedmiogrodzka. [Bem apó katonája avagy az erdélyi mese.] Warszawa, 1958, Nakl. Ludowej Spoldzelni Wydawniczej. Lengyel nyelvű regény. Egészoldalas képtáblákkal, kihajtható térképpel (Regnum Hungariae 1848-9.) Kiadói kissé kopott, kissé szakadt papírkötés.
18938.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Benjamin Hoff: The Tao of Pooh. With illustration by E. H. Shepard. 1992., Mandarin. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
18939.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Alexander Schöppner: Hausschatz der Länder- und Völkerkunde. Zwiter Theil: Außer-Europa Leipzig, 1869. 1091 p. Kiadói egészvászon kötésben, Dohos.
18940.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Boleslaw Mrówczynski: Czlowiek bez Nazwiska. Powiesc historyczna z XIX w. [Warsawa], 1958, Nasza Ksiegarnia. Lengyel nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
18941.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft