https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 322

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Rembrandt 400. Rézkarcok és rajzok. Etchings and drawings. A kiállítást rendezte és a katalógust írta: Gerszi Teréz. Bp., 2006, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
18497.

Rembrandt 400. Rézkarcok és rajzok. Etchings and drawings. A kiállítást rendezte és a katalógust írta: Gerszi Teréz. Bp., 2006, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Rolf Toman: Renaissance. Die Kunst der italienischen Renaissance. Architektur, Skulptur, Malerei, Zeichnung. Hrsg. von Rolf Toman. Köln, 1994., Könemann. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18498.

Rolf Toman: Renaissance. Die Kunst der italienischen Renaissance. Architektur, Skulptur, Malerei, Zeichnung. Hrsg. von Rolf Toman. Köln, 1994., Könemann. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Csaplár Ferenc: Fotográfiák Kassák Lajosról 1915-1967. (Kiállítási katalógus). Bp., 1992, Kassák Múzeum. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18499.

Csaplár Ferenc: Fotográfiák Kassák Lajosról 1915-1967. (Kiállítási katalógus). Bp., 1992, Kassák Múzeum. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
André Fermigier: Collection Génies et Réalités Picasso. Paris, 1967, Librairie Hachette. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói egészbőr-kötés.
18500.

André Fermigier: Collection Génies et Réalités Picasso. Paris, 1967, Librairie Hachette. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói egészbőr-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Bíró, Anna: Huon-öböli fej- és melldíszek. Bíró Lajos Gyűjteménye 1. Head and Chest Ornaments from Huon Golf. Lajos Bírós Collection 1. Catalogi Musei Ethnographiae 19. A Néprajzi Múzeum Tárgykatalógusai. Bp., 2019., Néprajzi Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
18501.

Bíró, Anna: Huon-öböli fej- és melldíszek. Bíró Lajos Gyűjteménye 1. Head and Chest Ornaments from Huon Golf. Lajos Bíró's Collection 1. Catalogi Musei Ethnographiae 19. A Néprajzi Múzeum Tárgykatalógusai. Bp., 2019., Néprajzi Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Wehner Tibor, Bodonyi Emőke (szerk.): Mi a fene. 40 éves a Szentendrei Vajda Lajos Stúdió. Szentendre, 2013, Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. Magyar és angol nyelven. efZámbó István, feLugossy László, Aknay János, Bukta Imre és mások műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18502.

Wehner Tibor, Bodonyi Emőke (szerk.): Mi a fene. 40 éves a Szentendrei Vajda Lajos Stúdió. Szentendre, 2013, Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. Magyar és angol nyelven. efZámbó István, feLugossy László, Aknay János, Bukta Imre és mások műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
EUR
,
12,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Szalai Zsolt: Fénnyel írt élet. Skopáll József talbotípiái. Rómer Flóris Művészeti és Történeti Múzeum katalógusai. Új sorozat 5. Győr, 2021., Rómer Flóris Művészeti és Történeti Múzeum. Gazdag képanyaggal, Skopáll József győri fotós képeivel illusztrált. Kiadói papírkötés.   William Henry Fox Talbot (1800-1877) angol utazó, matematikus, botanikus, nyelvész, asszirológus, régész, a talbotípia (kalotípia) néven ismert fotóeljárás kifejlesztője. 1841-1857 között volt általános. A fényképezés első évtizedében gyakorlatilag ez volt az egyetlen eljárás, amely papírképet eredményezett.  Skopáll (1814-1870) győri fényképész, 1848-ba nyitotta meg dagerrotípiai és talbotípiai műtermét Győrben. Bár maga a talbotípia helyett a papírképek megnevezést használta. 1850-1852 között több száz talbotípiát készített, amelyek közül 249 pozitív és 3 negatív kép a győri Rómer Flóris Művészeti és Történeti Múzeum gyűjteményét gazdagítja.
18503.

Szalai Zsolt: Fénnyel írt élet. Skopáll József talbotípiái. Rómer Flóris Művészeti és Történeti Múzeum katalógusai. Új sorozat 5. Győr, 2021., Rómer Flóris Művészeti és Történeti Múzeum. Gazdag képanyaggal, Skopáll József győri fotós képeivel illusztrált. Kiadói papírkötés. William Henry Fox Talbot (1800-1877) angol utazó, matematikus, botanikus, nyelvész, asszirológus, régész, a talbotípia (kalotípia) néven ismert fotóeljárás kifejlesztője. 1841-1857 között volt általános. A fényképezés első évtizedében gyakorlatilag ez volt az egyetlen eljárás, amely papírképet eredményezett. Skopáll (1814-1870) győri fényképész, 1848-ba nyitotta meg dagerrotípiai és talbotípiai műtermét Győrben. Bár maga a talbotípia helyett a papírképek megnevezést használta. 1850-1852 között több száz talbotípiát készített, amelyek közül 249 pozitív és 3 negatív kép a győri Rómer Flóris Művészeti és Történeti Múzeum gyűjteményét gazdagítja.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
1
Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., 1926, Franklin-Társulat. 1 t + 328 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, borítón apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban.
18504.

Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., 1926, Franklin-Társulat. 1 t + 328 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, borítón apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Daniela del Pesco: LArchitettura del Seicento. Storia dellarte in Italia. Torino, 1998., UTET. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18505.

Daniela del Pesco: L'Architettura del Seicento. Storia dell'arte in Italia. Torino, 1998., UTET. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Neoacademism in Saint Petersburg. Ekaterinburg - Bp., 2015., UVG - Ludwig Múzeum. Angol és orosz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Abszolút szépség - Absolute Beauty. Szentpétervári új akadémizmus - Neoacademism in Saint Petersburg, kiállítási prospektussal.
18506.

Neoacademism in Saint Petersburg. Ekaterinburg - Bp., 2015., UVG - Ludwig Múzeum. Angol és orosz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Abszolút szépség - Absolute Beauty. Szentpétervári új akadémizmus - Neoacademism in Saint Petersburg, kiállítási prospektussal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Ez világ, mint egy kert... Tanulmányok Galavics Géza tiszteletére. Szerk.: Bubryák Orsolya. Bp., 2010., MTA Művészettörténeti Kutatóintézet - Gondolat Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18507.

"Ez világ, mint egy kert..." Tanulmányok Galavics Géza tiszteletére. Szerk.: Bubryák Orsolya. Bp., 2010., MTA Művészettörténeti Kutatóintézet - Gondolat Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Részben az egész. Baranyai András művészete. Baranyai András emlékkiállítása. Kiállítási katalógus. Műcsarnok 2021. Benne Szegő György, Jurecskó László, Kishonthy Zsolt, és Suba Boglárka írásaival. Bp., 2021., MissionArt Galéria - Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18508.

Részben az egész. Baranyai András művészete. Baranyai András emlékkiállítása. Kiállítási katalógus. Műcsarnok 2021. Benne Szegő György, Jurecskó László, Kishonthy Zsolt, és Suba Boglárka írásaival. Bp., 2021., MissionArt Galéria - Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz