Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 322

Szíj Béla: Gulácsy Lajos. Bp., 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel, Gulácsy Lajos műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.
18570.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
18571.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége., (Kir. M. Egyetemi Nyomda),238 p. A könyvben a 21-211 oldalak között fekete-fehér fotókkal, valamint szövegközti illusztrációkkal. Benne Rados Jenő: Magyar Oltárok c. kiadványának a megrendelőlapjával, prospektusával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, egy lap hátoldalán ceruzás rajzzal.
18572.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Aknai Tamás: Lent, délen... Képek, arcok Pécs képzőművészeti életéből a 20-21. század fordulóján. Bp.-Pécs, 2013, Dialóg Campus. Kiadói papírkötés.
18573.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Pogány Ö. Gábor: A magyar festészet forradalmárai. Ars Mundi X. Bp., [1947], Officina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, a borítón sérülésekkel, az elülső szennylap kijár.
18574.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Harangozó Márta: Varga Imre. Bp., 1989, Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége. Gazdag képanyaggal, Varga Imre szobrász műveinek fotóival illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.
18575.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Die Welt als Uhr. Deutsche Uhren und Automaten 1550-1650. Herausgegeben von Klaus Maurice und Otto Mayr. München, 1980, Bayerisches Nationalmuseum. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban, kiadói hártyapapír védőborítóban.
18576.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Succo, Friedrich: Utagawa Toyokuni und seine Zeit. München, 1924, R. Piper & Co. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, hat színes képtáblával. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, egy-két helyen sérült lapszélekkel.
18577.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Révész Emese: Csók István. A magyar festészet mesterei 24. köt. Bp., 2010, Kossuth - Magyar Nemzeti Galéria. Csók István műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, a címlapon tulajdonosi névbélyegzővel.
18578.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Rózsa Gyula: Barcsay Jenő. A magyar festészet mesterei 25. köt. Bp., 2010, Kossuth - Magyar Nemzeti Galéria. Barcsay Jenő műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, a címlapon tulajdonosi névbélyegzővel.
18579.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Sinkovits Péter: Kondor Béla. A magyar festészet mesterei 16. köt. Bp., 2009, Kossuth - Magyar Nemzeti Galéria. Kondor Béla műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, a címlapon tulajdonosi névbélyegzővel.
18580.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Rum Attila: Bernáth Aurél. A magyar festészet mesterei 22. köt. Bp., 2009, Kossuth - Magyar Nemzeti Galéria. Bernáth Aurél műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, a címlapon tulajdonosi névbélyegzővel.
18581.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft