Buda-Ofen, a a XVIII. sz. elején (Ofen zu Anfang des XVIII. Jahrhunder... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/443/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500004/Buda-Ofen-a-a-XVIII-sz-elejen-Ofen-zu-Anfang-des-XVIII-Jahrhunderts-szinezett-metszet-16x2~II2919506
2919506
10728
443
Engravings
Leírás: Buda-Ofen, a a XVIII. sz. elején (Ofen zu Anfang des XVIII. Jahrhunderts), színezett metszet, 16x26,5 cm, üvegezett fakeretben
: nagy_andras