Metszetek

Tételek száma: 49

10701.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Francesco Novelli (1767-1836) után, Antonio Regona (1760-1853) metszése: Matrimonii sacramentum. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Lapszéli apró sérüléssel. Üvegezett fakeretben. 20x26 cm
10702.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Francesco Novelli (1767-1836) után, Amedeo Gabrieli (1749-1817) metszése: Poenitentiae sacramentum. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Néhány apró folttal. Üvegezett fakeretben
10703.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
10704.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
2 db rotációs fametszet (az egyik Munkácsy Mihály műve után), XIX. sz. vége körül, körbevágva / kis lapszéli sérülésekkel, lapméret: 32x23 cm körül
10705.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
10706.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10707.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Bala Hissar és Kabul városa, a brit katonai parancsnoksággal (Bala Hissar and City of Kabul, with the British Cantonments from the Ba. Maroo Hill). Színezett litográfia, papír. Hering and Remington, London kiadása, 1848. Kissé foltos. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 25×37 cm. / lithograph on paper, published by Hering and Remington, London, 1848, slightly stained, framed
10708.

Bala Hissar és Kabul városa, a brit katonai parancsnoksággal (Bala Hissar and City of Kabul, with the British Cantonments from the "Ba. Maroo" Hill). Színezett litográfia, papír. Hering and Remington, London kiadása, 1848. Kissé foltos. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 25×37 cm. / lithograph on paper, published by Hering and Remington, London, 1848, slightly stained, framed

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
cca 1900 Chic Parisien, 4 db színes női divatkép. Színes litográfia, papír. Részben kissé foltos és kissé sérült. 43,5x32,5 cm.
10709.

cca 1900 "Chic Parisien", 4 db színes női divatkép. Színes litográfia, papír. Részben kissé foltos és kissé sérült. 43,5x32,5 cm.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
cca 1910-15 La Femme chic francia női divatkép, 6 db. Színes litográfia, papír, jelzett a metszeten. Részben kissé foltos és lapszéli szakadásokkal. 37x27 cm.
10710.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
cca 1850 8 db életkép és történelmi jelenet. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Részben foltos. 17x13 cm körüli méretekben. Paszpartuban.
10711.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Wilhelm Richter (1824-1892) festménye után, ismeretlen jelzéssel: Falkavadászat Gödöllőn (Hallali! Fuchsjagd in Gödöllő). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. 18x28 cm. Paszpartuban.
10712.

Wilhelm Richter (1824-1892) festménye után, ismeretlen jelzéssel: Falkavadászat Gödöllőn ("Hallali!" Fuchsjagd in Gödöllő). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. 18x28 cm. Paszpartuban.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft