Festmények és grafikák Tételek száma: 457
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2888679
10157
443
3200
Stefan Grecu (?-?): Halászbástya, Budapest. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x14,5 cm 2922837
10158
443
Gross Arnold (1929-2015): Beszélgetések a barátságról. Ofszetnyomat, papír, jelzett. Sérült. 39×62,5 cm 2917614
10159
443
14000
Gulyás Dénes (1927-2003): Szitanyomat terv (mail art?). Kollázs, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 19×13,5 (x2) cm 2644257
10160
443
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2917624
10161
443
Gulyás Dénes (1927-2003): Rétegek, 1990. Kollázs, papír, jelzett, 33×63 cm 2922934
10162
443
Gy. Molnár István (1933-2010): Tavasz. Rézkarc, papír, jelzett, 20x29,5 cm. Lapszéli szakadással. Kisebb törésnyomokkal. Feltekerve 2811588
10163
443
Gy. Molnár István (1933-2010): Várfok. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 25x16 cm 2922687
10164
443
Gy. Molnár István (1933-): Nyárutó. Rézkarc, papír, jelzett, 19x30 cm, üvegezett fakeretben. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. 2798265
10165
443
28000
Gyémánt László (1935-): Ülő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.. 2821027
10166
443
Halász Károly (1946-2016):. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett keretben. 22x22 cm 2904215
10167
443
28000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Absztrakt formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 41x29 cm 2808248
10168
443
Hámori Béla (1940-2004): Aranyló fa. Vegyes technika, vászon. Jelzett. 35x28 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft