Fazekas Magdolna (1933-): Mappa 12 db képpel (tájképek, portrék, csendéletzek). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Készült a Damjanich János Múzeum sokszorosító műhelyében. Készült 50 számozott példányban, az aukciónkon szereplő tétel számozatlan. Kiadói foltos és kissé sérült karton mappában. 25,5×18,5 cm
Földi Péter (1947-): Madárfiú. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (2/6), üvegezett fakeretben. 65×46 cm / Péter Földi (1947-): Bird boy. Computer print on paper, signed, numbered (2/6), framed, 65×46 cm
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. 42×28 cm / Magda Frank (1914-1997): Composition. Screenprint on paper, signed. 42×28 cm.