cca 1940 Budapest legújabb térképe, felelős kiadó: Stoits György, Dócz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/442/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Terkepek~2000114/cca-1940-Budapest-legujabb-terkepe-felelos-kiado-Stoits-Gyorgy-Doczi-Sandor-litografia-~II2913846
2913846
16166
442
Maps
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: cca 1940 Budapest legújabb térképe, felelős kiadó: Stoits György, Dóczi Sándor litográfia, sérült, 65x48 cm
: karap_norbert