12248.
442. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül: madár faágon, aranyozott ón, márvány talapzaton, kopásokkal, h: 18 cm