12182.
442. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
4 800 Ft
12,97 EUR, 14,12 USD
Bezdány Zsolt: Női portré. Bőr kép, plasztika. Jelzett a hátoldalán. Apró kopásnyomokkal. 51,5x44 cm