18088.
442. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
Robert J. Moore: Időtlen csodák. Pécs, 2000, Alexandra. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban, az egyik sarkán kis kopásnyommal.