2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Somlay Károly: Könnyű lelkek. Krónikás történetek. Bp., 1916, Athenaeum, 189+(1) p. Félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, a gerincen némi kopással, apró sérüléssel, a címoldalra ragasztott korabeli ex libris-szel (ifju Ivanich Antal okl. gépészmérnök, Dombóvár).